OMLOUVÁM SE DO 5.9.2022 MÁME DOVOLENOU. PRÁZDNINY S DĚTMI A PAK PŘÍPRAVA DO ŠKOLY!

O nás

 

Jak to celé začalo

Příběh značky Yenoo se začal psát před několika lety, kdy nás láska k umění a vášeň ke grafickému designu přiměla k nápadu, abychom v naší dílně poprvé vyrobili hodinky s originálním rukopisem.

V době se také objevila myšlenka, že bychom naší kreativitou mohli osvěžit dosavadní hodinářský svět a vytvořit v něm prostor pro designové hodinky, které se stanou skvělým pomocníkem pro sledování času a zároveň každému z nás dopřejí něco výjimečného.

 

Naše filozofie

Už od prvního dne jsme slíbili, že chceme vyrábět takové hodinky, které budeme s radostí nosit sami i my. A jsme hrdí na to, že jsme svůj slib splnili. Během naší práce myslíme i na sebemenší detaily. Věříme, že právě to dělá naše hodinky takové, jaké jsou. Kvalitními a 100% handmade designérskými produkty, které jsou vyrobené s láskou a se smyslem pro jedinečnost v každém okamžiku.

 

  

 yenoo_cz_hodinky_náušnice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Odkud čerpáme inspiraci?

Když navrhujeme grafiku a vyrábíme naše hodinky, necháme se vést svou kreativní duší. Přitom pracujeme s inspirací, kterou vidíme všude kolem nás. Nejen módní trendy jsou zdrojem našich nápadů. Baví nás, když do své tvorby zapisujeme své postřehy, pocity i myšlenky, které pokaždé vytvoří unikátní kousek. Designové hodinky s vlastní příběhem.

 

Naše produkty

Kouzlo našich hodinek a náušnic začíná v naší dílně, kde za pomocí poctivé ruční výroby dáváme život našim produktům. Vysoká kvalita a originalita doprovází naše hodinky i náušnice už od okamžiku, kdy poprvé navrhneme jejich design až do chvíle, kdy je s citem pro estetiku umístíme do dárkové krabičky.

Veškeré naše produkty se nesou ve znamení jednoduchosti a nadčasovém designu, který podtrhují čisté linie i působivé detaily. Pod každou kolekcí je podepsaná vášeň pro rozmanitost. Rádi si pohráváme s moderním designem a barevnými odstíny, díky čemuž vznikají produkty vhodné pro chvíle volna i slavnostní události.

Vaše radost je pro nás vším. Proto vyrábíme hodinky i náušnice, které vás budou bavit nejen při samotném pohledu, ale také vám na každém kroku skvěle poslouží.

 

 

 

yenoo_cz_hodinky_náušnice_1

MADE WITH 100% LOVE my-shop-logo