DOVOLENÁ PRÁZDNINY 2.2.2022 - 15.2.2022. V tomto termínu budeme mít dovolenou s dětmi, které mají prázdniny. Zásilky budeme odesílat zpravidla 1x týdně. Velice děkujeme za pochopení. Přejeme Vám hodně štěstí, zdraví a spokojenosti.

O nás

 

Jak to celé začalo

Příběh značky Yenoo se začal psát před několika lety, kdy nás láska k umění a vášeň ke grafickému designu přiměla k nápadu, abychom v naší dílně poprvé vyrobili hodinky s originálním rukopisem.

V době se také objevila myšlenka, že bychom naší kreativitou mohli osvěžit dosavadní hodinářský svět a vytvořit v něm prostor pro designové hodinky, které se stanou skvělým pomocníkem pro sledování času a zároveň každému z nás dopřejí něco výjimečného.

 

Naše filozofie

Už od prvního dne jsme slíbili, že chceme vyrábět takové hodinky, které budeme s radostí nosit sami i my. A jsme hrdí na to, že jsme svůj slib splnili. Během naší práce myslíme i na sebemenší detaily. Věříme, že právě to dělá naše hodinky takové, jaké jsou. Kvalitními a 100% handmade designérskými produkty, které jsou vyrobené s láskou a se smyslem pro jedinečnost v každém okamžiku.

 

  

 yenoo_cz_hodinky_náušnice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Odkud čerpáme inspiraci?

Když navrhujeme grafiku a vyrábíme naše hodinky, necháme se vést svou kreativní duší. Přitom pracujeme s inspirací, kterou vidíme všude kolem nás. Nejen módní trendy jsou zdrojem našich nápadů. Baví nás, když do své tvorby zapisujeme své postřehy, pocity i myšlenky, které pokaždé vytvoří unikátní kousek. Designové hodinky s vlastní příběhem.

 

Naše produkty

Kouzlo našich hodinek a náušnic začíná v naší dílně, kde za pomocí poctivé ruční výroby dáváme život našim produktům. Vysoká kvalita a originalita doprovází naše hodinky i náušnice už od okamžiku, kdy poprvé navrhneme jejich design až do chvíle, kdy je s citem pro estetiku umístíme do dárkové krabičky.

Veškeré naše produkty se nesou ve znamení jednoduchosti a nadčasovém designu, který podtrhují čisté linie i působivé detaily. Pod každou kolekcí je podepsaná vášeň pro rozmanitost. Rádi si pohráváme s moderním designem a barevnými odstíny, díky čemuž vznikají produkty vhodné pro chvíle volna i slavnostní události.

Vaše radost je pro nás vším. Proto vyrábíme hodinky i náušnice, které vás budou bavit nejen při samotném pohledu, ale také vám na každém kroku skvěle poslouží.

 

 

 

yenoo_cz_hodinky_náušnice_1

MADE WITH 100% LOVE my-shop-logo

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení