DOVOLENÁ PRÁZDNINY 2.2.2022 - 15.2.2022. V tomto termínu budeme mít dovolenou s dětmi, které mají prázdniny. Zásilky budeme odesílat zpravidla 1x týdně. Velice děkujeme za pochopení. Přejeme Vám hodně štěstí, zdraví a spokojenosti.

Doprava a platba

Zajímá vás, jakým způsobem doručíme zásilku k vám a jaké můžete zvolit způsoby platby? Prohlédněte si našeho průvodce.

 

DOPRAVA

 

doprava-cpost

 

Produkty jsou doručeny prostřednictvím České pošty. V okamžiku expedice zásilky jsou vám na e-mail doručeny informace včetně podacího čísla balíku. Kde se váš balíček zrovna nachází, můžete ověřit v online systému České pošty zde.

 

 

69Kč

nad 2500 Kč doručíme ZDARMA 

 shop-ppl

 

Produkty jsou doručeny prostřednictvím kurýrní služby PPL. V okamžiku expedice zásilky jsou vám na e-mail doručeny informace včetně podacího čísla balíku. Kde se váš balíček zrovna nachází, můžete ověřit v online systému PPL zde.

 

 

99 Kč

nad 2500 Kč doručíme ZDARMA


 

PLATBA

 

DOBÍRKA

 

Za zásilku zaplatíte až kurýrovi při převzetí zásilky. V den doručení zásilky prosím u sebe mějte dostatečnou hotovost pro zaplacení zásilky.

 

nad 2500Kč ZDARMA

PLATBA PŘEDEM

 

Zásilku zaplatíte klasickým bankovním převodem. Po přijetí vaší objednávky vám zašleme na e-mail výzvu k úhradě, která bude obsahovat číslo účtu a variabilní. Jakmile bude částka připsána na náš účet, začneme vyřizovat vaši objednávku.

Platba ZDARMA

 

POŠKOZENÁ ZÁSILKA

 

Zásilky si před přijetím pozorně prohlédněte a pokud balíčky vykazují známky poškození, odmítněte jejich převzetí. Obratem poškozenou zásilku reklamujte u doručovatele nebo kurýra. Pokud byste balíček s poškozením převzali a chtěli takovou skutečnost řešit později, přepravce vám reklamaci bohužel již neuzná. 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení