OMLOUVÁM SE DO 5.9.2022 MÁME DOVOLENOU. PRÁZDNINY S DĚTMI A PAK PŘÍPRAVA DO ŠKOLY!

Doprava a platba

Zajímá vás, jakým způsobem doručíme zásilku k vám a jaké můžete zvolit způsoby platby? Prohlédněte si našeho průvodce.

 

DOPRAVA

 

doprava-cpost

 

Produkty jsou doručeny prostřednictvím České pošty. V okamžiku expedice zásilky jsou vám na e-mail doručeny informace včetně podacího čísla balíku. Kde se váš balíček zrovna nachází, můžete ověřit v online systému České pošty zde.

 

 

69Kč

nad 2500 Kč doručíme ZDARMA 

 shop-ppl

 

Produkty jsou doručeny prostřednictvím kurýrní služby PPL. V okamžiku expedice zásilky jsou vám na e-mail doručeny informace včetně podacího čísla balíku. Kde se váš balíček zrovna nachází, můžete ověřit v online systému PPL zde.

 

 

99 Kč

nad 2500 Kč doručíme ZDARMA


 

PLATBA

 

DOBÍRKA

 

Za zásilku zaplatíte až kurýrovi při převzetí zásilky. V den doručení zásilky prosím u sebe mějte dostatečnou hotovost pro zaplacení zásilky.

 

nad 2500Kč ZDARMA

PLATBA PŘEDEM

 

Zásilku zaplatíte klasickým bankovním převodem. Po přijetí vaší objednávky vám zašleme na e-mail výzvu k úhradě, která bude obsahovat číslo účtu a variabilní. Jakmile bude částka připsána na náš účet, začneme vyřizovat vaši objednávku.

Platba ZDARMA

 

POŠKOZENÁ ZÁSILKA

 

Zásilky si před přijetím pozorně prohlédněte a pokud balíčky vykazují známky poškození, odmítněte jejich převzetí. Obratem poškozenou zásilku reklamujte u doručovatele nebo kurýra. Pokud byste balíček s poškozením převzali a chtěli takovou skutečnost řešit později, přepravce vám reklamaci bohužel již neuzná.